Leden

Také v lednu jsme se ve škole věnovali mnoha činnostem. Pořád nás hodně baví matematika s paní učitelkou Doupovcovou.. Mnoho různých činností jsme vystřídali v pracovním vyučování. Holky v nové učebně  vyzkoušely pečovat o mimino, velké mrazy jim dovolily tvořit ledové obrazy, některé pokojové květiny volaly po přesazení. Děvčata také zkusila pomocí testování HAMET svoji manuální zručnost. A tento měsíc jsme trénovali v angličtině dny v týdnu, měsíce v roce, hodiny. Měsíc utekl ani nevíme jak.

Mgr. Milena Vašíčková